Loading

تعــــرفه اجاره فضای مرکز داده

تعــــرفه اجاره فضای مرکز داده شـرکـت توسعه فناوری آیریک

1 یونیت
2 یونیت
4 یونیت
فضای رک1 یونیت2 یونیت4 یونیت
ترافیک ماهانه100Gb220Gb450Gb
تعداد برق ورودی2 مسیر2 مسیر2 مسیر
آمپر برق ورودی1 آمپر2.5 آمپر5 آمپر
تعداد فاز برق ورودی1 فاز1 فاز1 فاز
ولتاژ برق ورودی220 ولت220 ولت220 ولت
آدرس IP اختصاصی1 آدرس1 آدرس1 آدرس
پورت شبکه تا روتر هسته1 پورت1 پورت2 پورت
تعداد دستورات در فایروال هسته2 دستور5 دستور10 دستور
دسترسی فیزکی1 نفر1 نفر1 نفر
دامنه در سرور DNS1 ورودی3 ورودی5 ورودی
رکورد در سرور DNS5 رکورد12 رکورد25 رکورد
قیمت ماهانه (تومان)95.000180.000355.000
هزینه راه اندازی (تومان)70.000120.000200.000
خریدخریدخرید
خدمات جانبی
قیمت ماهانه (تومان)
هر 100 گیگابایت ترافیک مازاد23.000
هر پورت شبکه اضافه13.000
هر یونیت اضافه در رک90.000
آدرس Public IP5.000
ذخیره سازی 100 گیگا بایت اطلاعات برروی Tape به صورت هفتگی و نگهداری تا یک ماه90.000

ویژگی های سرویس های ما

مرکز داده آیریک اولین مرکز داده عمومی در جنوب کشور می باشد. این مرکز داده منطبق با استاندارد های بین المللی احداث گردیده است. افزونگی به کار گرفته شده در این مرکز داده N+1 می باشد، بدین صورت که کلیه المانهای دخیل در چرخه سرویس دهی مرکز داده حداقل دارای یک دستگاه رزرو می باشند.
دو مسیر مجزا برق شهری، دو دستگاه ژنراتور مولد برق، دو دستگاه UPS، دو مسیر مجزا برق از ابتدا تا هر رک، دو مسیر مجزا تامین پهنای باند و … برخی از افزونگی های به کار گرفته شده در مرکز داده آیریک می باشد.
خدمات میزبای شده در مرکز داده آیریک، منطبق با جدید ترین نیازهای بومی و بین المللی طراحی و پیاده سازی گردیده است. تیم فنی و پشتیبانی آیریک، یکی از مجرب ترین تیم های فنی کشور در زمینه های پیاده سازی، امنیت، نگهداری و ارتقا، بوده که مجدا در تلاش بهبود خدمات آیریک می باشند.

Icon

فایروال

استفاده از چندین لایه دیواره آتش به منظور افزایش ضریب ایمنی خدمات مرکز داده آیریک. علاوه بر دیواره های آتش مکانسیم های تشخیص نفوذ و جلوگیری از نفوذ نیز در مرکز داده آیریک مستقر می باشند.
Icon

محافظت از دیتا

قابلیت استفاده از روش های رمزگذاری متنوع بنا به درخواست مشتری جهت اتصال به مرکزداده آیریک. ارائه راهکارهای جامع پشتیبان گیری از اطلاعات به صورت برخط و یا برنامه ریزی شده.
Icon

آنالیز داده

بررسی نرخ رشد حجم داده ها و ارائه گزارشات ترافیک شبکه و نرخ رشد داده به مشتریان جهت برنامه ریزی آگاهانه تر و علمی تر در خصوص تمدید و یا ارتقا سرویس های فعلی.
Icon

دیتا پروتکشن

استفاده از الگوریتم های به روز و دارای استاندارد بین المللی جهت رمزنگاری داده ها و اطلاعات نگهداری شده در مرکز داده آیریک.
Icon

پشتیبانی

پشتیبانی بدون وقفه 7/24 تلفنی به همراه سامانه های تیکتینگ و گفتگوی برخط.
Icon

تیم حرفه ای

شرکت آیریک با برخورداری از تیم های حرفه ای مرکزداده، امنیت، شبکه و ... آماده ارائه خدماتی نوین با کیفیت رقابتی در سطح بین المللی می باشد.
Icon

مانیتورینگ

نظارت مستمر شبکه و سرویس های میزبانی شده توسط تیم پشتیبانی شرکت آیریک. در صورت نیاز مشتریان به نظارت بر سرویس های میزبانی شده توسط آنان، قابلیت اضافه نمودن سنسور های مربوطه در نرم افزارهای مانیتورینگ شبکه شرکت آیریک امکانپذیر می باشد.
Icon

بهبود سرعت

با به کارگیری از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات ارتباطی در مرکزداده ایریک و نیز دریافت خدمات پهنای باند بر بستر فیبر نوری، امکان ارائه خدمات با سرعت های بسیار بالا برای مشترکین مهیا می باشد.
Icon

رفع مشکلات

در صورت نیاز به حضور فیزیکی مشتریان در مرکز داده، با انجام هماهنگی های قبلی، این امکان برای متقاضیان امکانپذیر می باشد.


logo-samandehi